Wypożyczalnia samochodów Mielec

Profesjonalny wynajem aut osobowych i nie tylko

Samochód na wynajem – dobrze trafiłeś!

Wynajem rent a car w systemie 24/7

Wynajem samochodów Mielec woj. podkarpackie

Co należy wiedzieć przed wypożyczeniem samochodu?

W dzisiejszych czasach wypożyczalnie samochodów zyskały ogromną popularność i mają bardzo dobrą opinię na rynku. Ludzie coraz częściej wypożyczają samochody nie tylko na różne okoliczności, ale i również na wyjazd na wakacje, czy dojazd do pracy, kiedy swój samochód mają w naprawie. Dobra wypożyczalnia samochodów w regionie Mielec to na pewno MaxTrans, warto skorzystać!

Jest to oczywiście naprawdę bardzo fajna i korzystna opcja, z której praktycznie każdy może skorzystać. Dla tych którzy nie wiedzą na jakich warunkach tak właściwie wypożyczalnie działają poniżej mogą znaleźć dokładne informacje na ten temat.

Bardzo dobre usługi w Mielcu

F.T.U.H MaxTrans - transport, spedycja i wynajem samochodów

To wypożyczalnia która umożliwia wynajem samochodów osobowych i nie tylko. MaxTrans to samochody dostawcze i busy 9 osobowe, które można wynająć na prawo jazdy kat. B to doskonała opcja na wyjazd i nie tylko!

Jak do nas trafić?

ul. Wolności 75
39-300 Mielec. Telefon: +48 792 051 510

Profesjonalne usługi RENT a CAR z Mielca!

Jeżeli lądujesz na okolicznych lotniskach takich jak Jasionka Rzeszów czy Kraków oraz inne okoliczne lotniska to możesz liczyć na rent a car MaxTrans!

Wiele osób zadaje sobie pytanie czy wynajem samochodów się opłaca? No cóż, nie zawsze chodzi o ekonomię, liczy się też wygoda i spokój. Jak to mówią, nie trzeba kupować piekarni aby zjeść chleb.

 

Wypożyczalnie samochodów

Aby wynająć samochód w wypożyczalni należy mieć przede wszystkim ukończone osiemnaście lat, posiadać ważny dowód osobisty oraz prawo jazdy na daną kategorię samochodu, którego chcemy wypożyczyć. Warunki te są konieczne, dlatego też muszą być spełnione w całości.

Co należy jeszcze wiedzieć zanim zdecydujemy się wynająć samochód?

W większości wypożyczalniach musimy zapłacić kaucję w wysokości około tysiąca złotych, która jest oczywiście zwrotna podczas oddania samochodu.   

Wynajem Jasionka Balice

Dlaczego warto wynająć auto?

  • Bo to bardzo proste i często też ekonomiczne rozwiązanie. Wiele osób zastanawia się jak wynająć samochód w wypożyczalni i czy to trudne? To banalnie proste, bezpieczne i z pewnością nie wymaga wielu problemów.

Czy wiesz, że…

  • Wszystko przy budowie domu zaczyna się od fundamentu. Jak to mówią jaki fundament taki dom. Dlatego warto wiedzieć, że ma się dobry beton przed zalaniem fundamentu. Chcesz mieć dobry, sprawdzony beton? Tylko BETOMEX ze Staszowa!