Funkcjonalne meble na wymiar

Zaprojektuj swoje wymarzone meble do wnętrza

Kuchnie, szafy na wymiar, garderoby i inne elementy wnętrz

Jest wielu stolarzy w Mielcu i okolicy ale Monada-Meble wyróżnia się na tle innych

Stolarz- zawód z przyszłością. Meble na wymiar.

Chyba każdy wie, że w dzisiejszych czasach najpopularniejszym zawodem w Polsce jest stolarz.

Wykonuje on różnego rodzaju meble na wymiar, pod zamówienie danego klienta. Mimo, że stolarze przeżywają wielki rozwój, to i tak ich ceny nie są aż tak wygórowane. Na rynku jest ich naprawdę wiele, jednakże nie każdy jest tak samo dokładny oraz solidny.

Czym więc kierować się wybierając odpowiedniego stolarza do mebli? Trzeba przede wszystkim zobaczyć jego portfolio oraz dowiedzieć się jakich materiałów używa do wykonywania danych mebli. Ważne jest to aby nasze meble były nie tylko ładne, funkcjonalne ale przede wszystkim trwałe.

Jeżeli meble to tylko z Monada-Meble z Tuszowa k. Mielca

Nowoczesne, stylowe meble i kuchnie na wymiar

Firma, stolarnia Monada-Meble to wieloletnie doświadczenie w branży. Realizuje ona bowiem nie tylko nowoczesne i minimalistyczne meble ale również meble angielskie, skandynawskie oparte na detalach.

Monada-Meble • Meble na Wymiar

Tuszów Narodowy 286 k. Mielca
32-332 Tuszów Narodowy

Szafy na wymiar, kuchnie, garderoby, meble łazienkowe, meblościanki i zabudowy meblowe

Wszystkie rodzaje w/w mebli to idealny przykład na zastosowanie mebli na wymiar. Dzięki dostosowanym do każdego wymiaru przestrzeni i wnętrza rozwiązaniom możemy zagospodarować każdy cal wnętrza.

To ważne, szczególnie w przypadku małych pomieszczeń i mieszkań. Dlatego zachęcamy Państwa do korzystania z tego typu rozwiązań.

 

Szafki na wymiar, garderoby, szafy, półki i inne meble

Meble na wymiar zamawiane u stolarza są przeważnie bardzo precyzyjnie dopracowane, czego nie można powiedzieć o meblach, które znajdziemy w salonach, ponieważ są one produkowane masowo. Ich kolejną również istotną zaletą jest to, że można je umieścić w każdym pomieszczeniu, bez względu na jego wielkość.

Dzięki nim można zagospodarować każdy kąt w danym miejscu, zapewniając wnętrzu przestronność oraz funkcjonalność jak widać na dołączonej fotografii.

INFO

Nowoczesne meble na zamówienie

  • Jeżeli potrzebny Ci kredyt na nowoczesne meble, które czasami sporo kosztują to dobre pożyczki Mielec są dostępne od ręki!
  • Przeważnie w zakresie mebli na wymiar najczęściej są to kuchnie i szafy na wymiar. Jednak ostatnio także meble łazienkowe i biurowe

Pozostałe ciekawostki