Ekologiczne TAXI

Nowy standard. Jastrzębia Góra i meleksy jako środek lokomocji

Wybierz EKO-LOGICZNIE

Wygodne, ciche samochody melex

Alternatywa dla TAXI w Jastrzębiej Górze

Warto wiedzieć więcej na temat meleksów

Meleks to pojazd elektryczny, który urzeka wszystkich turystów swoją praktycznością, niezwykłą wygodą oraz ogromnym dostosowaniem do każdego zwiedzającego. Jest on bardzo ekologiczny, ponieważ nie produkuje spalin i pracuje bardzo cicho.

W Jastrzębiej Górze nad morzem transport meleksem jest niezwykle ceniony i prawie każdy turysta w różnym wieku z niego korzysta. W porównaniu do taxi Jastrzębia Góra meleks jest znacznie tańszy i szybciej dociera do miejsc docelowych. Pozwala turyście podziwiać piękne widoki oraz poczuć zapach natury.

Bardzo ciche i ekologiczne pojazdy

Meleksik Jastrzębia Góra - transport taxi i wycieczki

Nasze samochody to doskonała forma transportu, przewozu osób, bagaży dla ekosystemu krajobrazu nadmorskiego. Bądź jego częścią, dostosuj się razem z nami

Gdzie jesteśmy w Jastrzębiej Górze?

ul. Rozewska (mapa poniżej)
84-104 Jastrzębia Góra

Telefon – zamów swoje TAXI: +48 889 370 745

Przekonaj się jak łatwo i bezpiecznie podróżować

Nasze pojazdy to bezpieczne, prowadzone przez wykwalifikowanych kierowców samochody meleks. Przede wszystkim bezpieczeństwo! Miła, kulturalna obsługa oraz doświadczenie.

 

Transport osób meleksami

Bardzo dobry i sprawdzony transport meleksem to usługa świadczona na najwyższym poziomie, która działa siedem dni w tygodniu. Każdy turysta, który ceni sobie dokładne zwiedzanie z pewnością skorzysta z przejazdu meleksem. Daje on wiele korzyści, pozwala zobaczyć więcej oraz nacieszyć się pięknem malowniczej miejscowości. Jest on pod każdym względem doskonały, dlatego też turyści go tak bardzo cenią. Transport meleksem to najlepszy wybór na zwiedzenie wszystkich atrakcji.

Taxi melex

Dlaczego warto skorzystać z meleksów?

Czy wiesz, że…

  • Bardzo dużo wózków golfowych bo tak nazywa się też meleks produkowanych jest w Mielcu w SSE Mielec w Polsce.