Masaże relaksacyjne i zdrowotne

Wybierz doskonały masaż w Mielcu

Gabinet OSTEOZI z Mielca to doskonałe usługi medyczne dla każdego

Ponieważ masaż powinien relaksować w każdym wieku i sprawiać przyjemność

Usługi medyczne na wysokim poziomie

Osteozi gwarantuje najwyższej jakości usługi, dotyczące rehabilitacji, fizjoterapii oraz masażu. Na co dzień zajmujemy się leczeniem wszelkiego rodzaju schorzeń kręgosłupa, neurologicznych oraz ortopedycznych. 

Do każdego pacjenta podchodzimy z pełnym profesjonalizmem oraz niesamowitym zaangażowaniem. Staramy się, aby każdy klient w krótkim czasie mógł odzyskać upragnione zdrowie. 

Poza masażem gabinet to także rehabilitacja i fizjoterapia

Nasz gabinet jest wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt, który umożliwia wykonywanie wielu zabiegów, zapewniając ogromne bezpieczeństwo.

Personel gabinetu to profesjonaliści z branży, posiadający odpowiednie uprawnienia, kursy, certyfikaty oraz doświadczenie.

 

Skuteczna rehabilitacja w mieście Mielec

Obsługujemy pacjentów w każdym wieku

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy medycznej związanej z rehabilitacją, fizjoterapią lub po prostu chcą Państwo skorzystać z masażu to zapraszamy. Gabinet OSTEOZI oferuje wszystkie w.w usługi medyczne.

Osteozi Rehabilitacja Specjalistyczna - Radosław Ziomek

ul. Żeromskiego 17/206, 39-300 Mielec

Telefon do gabinetu i rejestracji to +48 509 352 615

Jak dojechać do gabinetu?

Nasz gabinet znajduje się w budynku przychodni w Mielcu naprzeciwko dawnego wejścia głównego do Szpitala Powiatowego w Mielcu.

Ból kręgosłupa – leczenie

Osteozi to lata praktyki, dzięki którym zdobyliśmy ogromne doświadczenie i wiedzę. Spełniamy najwyższe standardy, dbając o zdrowie i samopoczucie wszystkich naszych pacjentów. W swojej pracy wykorzystujemy takie techniki manualne, jak rozluźnianie mięśniowo powięziowe, mobilizacje, a także manipulacje stawowe.

Wykorzystujemy skuteczne metody leczenia, które już po pierwszej wizycie w naszym gabinecie dają niesamowite efekty. Rehabilitacja i fizjoterapia to nasza profesja, w której jesteśmy najlepsi.

Masaż kręgosłupa

INFO

Rehabilitacja i fizjoterapia

Sklep ortopedyczny

    • Potrzebujesz sprzęt do rehabilitacji? A może inne artykuły medyczne lub ortopedyczne? Niezależnie, wybierz sklep, który oferuje produkty i doradztwo.