Regeneracja DPF

Filtry cząstek stałych czyli filtry FAP i DPF

Uniwersalne rozwiązania pozwalają także regenerować nie tylko filtry ale również katalizatory

Jeżeli masz problem to zleć nam regenerację

Filtry DPF FAP i katalizatory SCR oraz GPF

Posiadanie filtrów DPF FAP i katalizatorów powinno być obowiązkiem dla każdego kierowcy, posiadającego własny pojazd. Nie chodzi tutaj tylko o samochody osobowe, ale i również o dostawcze, a także terenowe.

Dzięki niemu można zapobiec zanieczyszczeniom środowiska chociaż w małym stopniu. Są one odpowiedzialne za neutralizowanie metali szlachetnych i szkodliwych związków, które są wydobywane wraz ze spalinami.

Dla wielu osób ważną kwestią będzie sprawa finansowa, czyli ile kosztuje regeneracja filtrów DPF FAP i katalizatorów? Otóż jego koszt może wahać się między kilkaset a kilkanaście set złotych.  Wszystko zależy od tego czy to część do osobówki, autobusu czy ciężarówki.

Dobra regeneracja wymaga bowiem czasu, a czas to pieniądz. Dlatego duże podzespoły i ich regeneracja to więcej czasu, stąd większy koszt.

Profesjonalna regeneracja DPF Rzeszów, Tarnów,  Dębica, Sandomierz, Sanok, Jasło, Jarosław, Przemyśl, Nowa Dęba, Przecław, Radomyśl Wielki, Krosno, Tarnobrzeg, Stalowa Wola,Kolbuszowa, Szczucin, Padew Narodowa, Połaniec.

 

Dobra firma która regeneruje podzespoły układu wydechowego?

Jeżeli regeneracja to tylko Mielec

Miasto Mielec w woj. podkarpackim słynie z usług regeneracji. Jest tam wiele firm, które oferuję te usługi i robią to bardzo dobrze. Dlatego polecamy firmę z Mielca, której dane znajdą Państwo poniżej.

Turbo-Elmar s.c. - profesjonalna regeneracja DPF FAP i katalizatorów

Adres do firmy TURBO-ELMAR z Mielca to ul. Polna 3. Dokładna lokalizacja firmy oraz mapa znajduje się poniżej.

Mapa dojazdu i kontakt +48 609 141 806

Katalizatory autobusów, samochodów  ciężarowych

Filtry DPF FAP i katalizatory może zamontować do samochodu każdy mechanik, który się w tym specjalizuje. Jeśli nie posiadamy w tej dziedzinie żadnej wiedzy nie należy robić tego samemu, ponieważ zawsze istnieje ryzyko uszkodzenia.

Jak widać filtry i katalizatory te nie kosztują wiele, dlatego też warto w nie wyposażyć swój pojazd, który może być większy lub mniejszy.

Również autobusy i ciężarówki posiadają filtry cząstek stałych, które podlegają regeneracji. Dlatego zamiast kupować nową jednostkę, alternatywę stanowi regeneracja.

 

Usuwanie filtrów DPF FAP

Niestety usuwanie filtrów cząstek stałych lub  katalizatora to karygodny manewr. Proceder ten stosują tylko niewyedukowani ludzie. Nie powinno się usuwać tych podzespołów gdyż zatruwa się wtedy nadmiernie środowisko.

INFO

Dlaczego regeneracja?

  • Każdy doskonale zdaje sobie sprawę, że regeneracja to optymalny proces. Po co kupować nowe części skoro można je naprawić. Tak naprawdę nie ma wielkiej różnicy i podzespoły po regeneracji nadają się do eksploatacji. Na czym polega regeneracja turbin do samochodów? To wymiana podzespołów, pozostawienie tylko obudowy. Tak więc turbo jak nowe!

Z innej beczki, zdrowie!

  • Każdy z nas dba o swoje zdrowie. Obecnie zdrowe odżywianie i zdrowy tryb życia to podstawa. Jednak czasami nie ma czasu na przygotowanie potraw. Jemy często ogólnie dobrze, wtedy przydać się może suplementacja. Dobra apteka na pewno doradzi nam odpowiednie leki lub suplementy niezbędne to prawidłowgo funkcjonowania organizmu.